Ką daryti jei krūtinė prarado savo formą?

Moters patrauklumas jau daugelį amžių yra labai svarbus parametras, į kurį vyrai atkrepia dėmesį. Tačiau jei anksčiau putlios formos sukeldavo susižavėjimą, tokiu atveju šiandien vyrų žvilgsniams labiau patinka natūrali ir prižiūrėta krūtinė.

Kodėl atsiranda strijos?

Šiuolaikinė mada visų pirma yra skirta, kad pakeistu suvokimą, o antra išvaizdą. Dar vakar moteris labai jaudino mažas krūtinės dydis, šiais laikais jas labiau jaudina formnos nebuvimas ir stangrumo praradimas. Ši problema yra kur kas labiau jaučiama po vaiko gimdymo. Nežiūrint į tai, kad moterį aplanko labai didelė laimė, ją aplanko motiniški jausmai, tačiau nėštumas gali sukelti kai kurias nemalonias pasėkmes. Hormonų poveikis nėštumo metu išauga ir sumažina odos elastingumą. Dažniausiai tai leidžia atsirasti strijoms ir kpiliarų tinkeliui.

Kaip krūtinei sugrąžinti elastingumą namų sąlygomis

Kai kurios jaunos mamos pastebi, kad krūtinė be vargo įgauna buvusią formą po nėštumo, tačiau dažniausiai ji įgauna nepatrauklią estetinę išvaizdą. Pieno liaukų atsistatymo procesas labai dažnai priklauso nuo organizmo fiziologinių savybių ir nuo to kaip šiuolaikiškai į problemą atsižvelgė moteris.

• Maitinimo proceso reguliavimas. Nuo pat pirmos laktacijos dienos reikia labia kruopščiai ir maksimaliai efektyviai pasirinkti maitinimo pozą, kad krūtinė mažiau kabėtų. Pavyzdžiui, atsigulti ant šono, o pagalvę padėti po alkūne.

Fiziniai pratimai. Efektyvūs pratimai, kurie sustiprina krūtinės ir nugaros raumenis padeda padidinti ir stabilizuoti raumenų masę. Egzistuoja gimnastikos pratimų kompleksai, kuriuos galima atlikti be jokio vargo namų sąlygomis. Aktyvumas su svarmenimi nėra rekomenduojamas, tačiau gali būti naudojamas espanderis.

Tinkama mityba. Ypatingą dėmesį reikia skirti mitybos racionui. Stenkitės sumažinti kepto maisto kiekę, nevalgykite daug saldumynų, rūkyų gaminių; iš raciono pašalinkite alkoholį ir tabaką. Kad būtų atkurtas odos elastingumas yra reikalingi A, B, C grupės vitaminai.

Masažas ir vandens procedūros. Vandens srovė suteikia galimybę pagerinti kraujotaką, o tai pdą paverčia elastingesne. Maudantis duše atliekamas efektyvus pieno liaukų masažas šiltu vandeniu. Papildomai yra rekomenduojama naudoti kremą arba gelį su jūros ekstraktais.

TEXTalT

Kosmetologija ir plastinė chirurgija

Nėštumo metu ir laktacijos periodu krūtinės atstatymas namų sąlygomis yra pats tinkamiausias ir optimaliausias variantas. Tačiau po vaiko maitinimo, bei po amžiaus įtakojamų pakitimų kaukės, bei pratimai ne visada yra efektyvus pasirinkimas, šiuo atveju į pagalbą gali ateiti saugi kosmetologija ir efektyvi plastika.
Biorevitalizacija ir mezoterapija. Preparatų injekcijos su hialurono rūgštimi yra labai naudingos, jei oda prarado tonusą, elastingumą, atsirando smulkios raukšlės ir sausumas krūtinės srityje. Natūralūs kokteiliai stimuliuoja kolageno gamybą ir jau po kelių seansų odai suteikia elastingumą. Naudingos kosmetologinės procedūros turi labai daug įvairiausių apribojimų, taip pat nėštumą ir vaiko maitinimo periodą, bei reikalauja pakartotinių seansų.

Mamoplastikos efektyvumas

Mamoplastika – tai yra puikus sprendimas moterims, kurios nori savo krūtinei sugrąžinti elastingumą, kurios nori atsikratyti strijų ir pieno liaukų asimetrijos. Reikėtų paneigti tokius mitus, kad silikoniniai implantai gali paveikti vaiko maitinimą ir gimdymą. Be to, jei implantas yra idėtas teisingai krūtinė atrodys natūraliai ir nepraras savo jautrumo. Kovojant su pieno liaukų iškrypimu egzistuoja plastinė operacija-mastopeksija. Chirurginis krūtinės odos patempimas pakelia spenelių tonusą iki reikiamos padėties, bei išsaugo jų jautrumą.

Aukštas estetinės chirurgijos vystymosi lygis sumažina įvairiausias rizikas iki minimumo, svarbiausia yra surasti patyrusį chirurgą ir laikytis jo rekomendacijų.

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.