Kaip po gimdymo sustangrinti krūtis

Ne visoms moterims pavyksta išlaikyti tokias standžias krūtis pogimdyviniame periode, kaip kad buvo anksčiau. Kaip taisyklė, jos keičiasi ir savo forma, ir tampa mažiau standžios, bet viską galima ištaisyti, jei laiku atkreipsite į tai dėmesį. Kasdieninės procedūros, įvairios kosmetinės priemonės visada ateis jums į pagalbą.

1. Visiems yra žinomos krūtims tinkančios masažo procedūros, o štai pagrindinės šių procedūrų savybės: normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, o taip pat sustandina odos elastingumą. Jei norite išvengti krūtų odos išsitempimo, darykite žnaibomąjį masažą. Bet tam jums nereikės vaikščioti į brangiai kainuojančius grožio salono procedūras. Tai galima pasiekti kontrastiniu dušu, o po to kūną stipriai ištrinkite frotiniu rankšluosčiu. Ištepkite krūtis kremu nuo odos išstampymo, rodomuoju ir didžiuoju pirštu kruoščiai pažnaibydamos krūtis. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti 2 – 3 kartus per savaitę, pradedant nuo trečio mėnesio po gimdymo.

Krūtinė po gimdymo. Kaip ją sustangrinti

mama ir vaikas
Kaip sustangrinti krūtinę

2. Tik nepamirškite apie mankštą. Specialių pratimų kompleksas padės jums sutvirtinti ir pakelti krūtis. Vienas iš jų yra labai paprastas ir efektingas. Atsisėskite nugara ir ja atsiremkite į atkaltę. Delnus sudėkite kartu pirštais aukštyn. Alkūnes laikykite paraleliai grindims. Giliai įkvėpkite ir sulaikykite kvėpavimą 10 – 15 sekundžių. Tuo pačiu metu kiek įmanoma stenkitės spausti delnus. Lengvai atsikvėpkite ir atpalaiduokite rankas. Šį pratimą pakartokite 15 – 20 kartų. Taip pat ne mažiau krūtų standinimui efektyvūs yra ir atsispaudimai nuo grindų arba nuo sienelės.

3. Ypatingą dėmesį atkreipkite į savo liemenėlę, ypač, jei gamta jums davė putlias krūtų formas. Ne mažesnį vaidmenį vaidina ir tinkamai parinktas apatinis trikotažas. Kaip taisyklė, nėštumo metu krūtys padidėja, ir būtent tuo metu apsilankykite specialiuotose parduotuvėse nusipirkti jūsų būseną atitikančią liemenėlę. Žinokite, kad plonos petnešėlės blogai prilaiko krūtinę ir nemaloniai įsirėžia į odą.

4. Nepamirškite, kad nėštumo ir pogimdyviniu laikotarpiu krūtims reikia yapatingos priežiūros. Parduotuvių lentynose pilna šiuolaikinių kosmetinių priemonių. Pasinaudokite jomis, prieš tai gerai susipažinusios su jų sudėtimi ir naudojimosi instrulcija.

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.